Pers en boekhandel

Uitgeverij Leopold

Postbus 1050
1000 BB Amsterdam

Publiciteit
Iet Wiersma: iet.wiersma@wpgmedia.nl

Omslagen en digitaal beeldmateriaal kunt u aanvragen via:
promotie@wpgmedia.nl

Marketing
Ilse van der Zee: ilse.vanderzee@wpgmedia.nl

Voor zaken betreffende Paul van Loon en Kikker:
Merel Ooms merel.ooms@wpgmedia.nl

Verkoop binnendienst Nederland
telefoon 020 – 55 11 200
verkoop@wpgmedia.nl

WPG kindermedia:
IBAN: NL65RABO0144180170
BIC: RABONL2U

Vertegenwoordigers voor Nederland
Daisy Verhoeven
telefoon 06 200 101 20
daisy.verhoeven@wpgmedia.nl

Antoinette Schaub
telefoon 06 222 341 86
antoinette.schaub@wpgmedia.nl

Rebekka van Schelven
telefoon 06 413 297 26
r.van.schelven@zwijsen.nl

Besteladres voor België
Telefoon +32 3 285 7200
Fax +32 3 285 7299
besteldienst@wpg.be

Onderaan deze pagina vindt u de meest recente catalogi van Leopold. Mocht u nog langer terug willen bladeren, dan kan dat op het ISSUU account van WPG Kindermedia. Daar vindt u ook de laatste catalogi van onze collega uitgeverijen Ploegsma en Querido Kinderboeken.

Wilt u boeken inkopen, of heeft u meer informatie nodig? Neem dan contact op met de verkoop afdeling van WPG Kindermedia: 020 5511 200 of stuur een e-mail naar verkoop@wpgmedia.nl.

Wilt u de nieuwsbrief voor boekhandelaren ontvangen? Laat dan hier uw gegevens achter.

De catalogi van Leopold

Voorjaar 2017

Najaar 2016

Nieuwsbrief voor boekhandelaren

Kinderboekennieuws in je mailbox

Benieuwd naar de kinderboeken die verschijnen bij Leopold, Ploegsma en Querido Kinderboeken? Schrijf je dan nu direct in op onze nieuwsbrief. Elke twee weken ontvang je van ons de laatste nieuwtjes over bijvoorbeeld Muis, Kikker, Jip & Janneke en Mees Kees.
  • Meerdere opties mogelijk
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

Wil je op de hoogte blijven van alle kinder- en jeugdboeken van Leopold, maar ook Ploegsma, Querido, Manteau en Zwijsen? Schrijf je dan nu in op de Kinderboekennieuwsbrief!

Sluiten Schrijf in!